Úvod

Proč zvolit Archporadnu?

 

  • Mým cílem není vytvářet galerie líbivých předražených interiérů, nutit Vám styl, který je teď zrovna moderní, výsledek má především sloužit Vám a Vašim konkrétním požadavkům.
Vyhýbám se současným designérským klišé, chci prostě jen navrhovat pěkné a jednoduché byty pro normální lidi a vnímat budoucí byt hlavně jako fungující celek.
  • Moje ceny jsou konečné, dopředu víte, kolik za mé služby zaplatíte, žádné skryté poplatky nebo individuální příplatky.
Nemám výhrady k bydlení v panelových domech. Z jejich jednoduché dispozice Vám dokážu pomocí několika prověřených a hlavně levných stavebních úprav, společně s vhodně zvolenými interiérovými prvky, vytvořit pěkný byt.
  • Vždy upřednostňuji nejdříve vhodné typové vybavení interiéru, které je možné různými způsoby chytře kombinovat, až v poslední variantě se obracím k nábytku na míru. V návrhové fázi je tak nutné přemýšlet ve více souvislostech, nakonec Vám tím ale snížím rozpočet.
Na našem trhu je poměrně široké zastoupení cenově dostupných nábytkových řetězců, kterým se na rozdíl od mnoha mých kolegů architektů nijak nebráním.

 

Kdo je Archporadna?

 

  • Jsem architekt a zaměřuji se především na návrhy a rekonstrukce interiérů bytů včetně možnosti zajištění jejich realizace.
  • Mám za sebou několik návrhů, realizací a veškeré zakázky dělám s individuálním přístupem ke klientovi a hlavně s maximálním důrazem na úsporu finančních prostředků. Jinými slovy, dokážu z minima vytěžit maximum!
  • Pěkný, funkční a logický návrh dispozice nebo rekonstrukce nemusí být vždy jen nákladnou záležitostí.

Jiří Zeman

archporadna

Ing. arch. Jiří Zeman

Architekt, projektant, zkušenosti z několika architektonických ateliérů.

2009 ČVUT v Praze, Architektura a stavitelství, Diplom Ing. arch.

2007 ČVUT v Praze, Pozemní stavby a architektura, Diplom Ing.