Jak to probíhá

aneb postup spolupráce při Návrhu interiéru několika způsoby:

 

Nezávazně objednejte konkrétní službu přímo z nabídky, kde můžete popsat Vaše požadavky (doporučuji).
nebo
jen zavolejte, napište mail. Já Vám odepíšu nebo zavolám a domluvíme se na dalším postupu.

»

Naplánujeme spolu nezávaznou schůzku, kde mi předáte Vaše představy, zákres bytu a já si pořídím fotografie Vašeho bytu (doporučuji).
nebo
Vše provedeme online, kdy mi popíšete Vaše představy, zašlete zákres bytu a fotografie Vašeho bytu. Toto řešení je velmi pohodlné, ale doporučuji jen u Varianty Minimal, případně u menších projektů.

»

Pokud nemáte zákres bytu, nic se neděje, můžete si ho dle přehledného návodu jednoduše zaměřit sami a ušetřit tak Vaše náklady. Pokud se Vám do toho z nějakého důvodu nechce, provedu v rámci naší první schůzky zaměření za Vás a za dopředu danou cenu.

»

Provedeme jednoduchou kalkulaci ceny, kterou si můžete již předem spočítat v průběhu Vaší objednávky.
Jednotlivé ceny služeb jsou stanoveny dle mých zkušeností s referenčními projekty a při jejich tvorbě jsem vycházel zejména z toho, aby pro Vás ceny byly transtparentní, jasné, přehledné, jednochuché.
Abyste jednoduše věděli, co za danou cenu dostanete.
Pokud je Váš byt odlišný nebo máte požadavky mimo rámec mé standardní nabídky, kalkulaci společně upravíme, aby Vám vyhovovala co nejlépe.

»

Následně zaplatíte polovinu celkové ceny zakázky.

»

Pustím se do práce.

»

Po skončení prací Vám odevzdám kompletní dokumentaci v elektronické podobě a Vy doplatíte zbývající část předem kalkulované ceny.